Dnia 4 czerwca w Ośrodku Kultury w Brzeszczach odbyła się uroczysta Gala Gminne Diamenty 2019. 

Uczniowie naszej szkoły nominowali byli w kilku kategoriach: Diament Roku – Klaudia Wawro z kl. 3c gimnazjum, Talent Roku – Oliwia Chrapla z kl. 8a, Wzorowy Członek  Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych – Mateusz Pękała z kl. 4b, Blanka Świętoń z kl. 5c i Filip Kacorzyk z kl. 3c gimnazjum, a ponadto kl. 8c w kategorii „Klasa z pasją”. Podczas Gali zaprezentowane zostały osiągnięcia i sukcesy wszystkich nominowanych, a poszczególne prezentacje przeplatane były występami dziecięcych grup i zespołów działających w szkołach naszej gminy. 

Mamy zaszczyt poinformować, że Decyzją Kapituły:

Tytuł „Diament Roku 2019” w kategorii gimnazjum otrzymała Klaudia Wawro!

Tytuł „Talent Roku 2019” otrzymała Oliwia Chrapla!

Tytuł „Wzorowy Członek Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych” otrzymał Mateusz Pękała! 

Wszyscy nominowani otrzymali w nagrodę plecak sportowy oraz dyplom, zaś laureaci zaszczytnych tytułów bon o wartości 500 zł na realizację swoich pasji:) 

Naszym wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Gminne Diamenty 2019