We piątek 11.01.2019 r.  odbył się  apel podsumowujący pracę w I półroczu. Pani Dyrektor Violetta Chechelska przedstawiła wyniki  śródrocznej klasyfikacji i nagrodziła dyplomami tych, którzy mogą pochwalić się zarówno bardzo wysokimi średnimi ocen jak i wzorowymi lub bardzo dobrymi ocenami z zachowania. Dyplomy otrzymali również uczniowie, którzy solidnie chodzili do szkoły przez prawie sześć miesięcy i nie opuścili żadnego dnia.

Średnia ocen w kl. 4-8 szkoły podstawowej wyniosła 4, 08, a w kl. 3 gimnazjum  – 3, 67.
Najwyższą średnią w klasach siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum uzyskała kl. 8c ze średnią 4,00.

Talenty Jedynki

Uczniowie z klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum ze średnią ocen co najmniej 4,75 oraz bdb lub wz zachowaniem:

7a: Oliwia Młynek, Justyna Paszko, Ewa Stokłosa
7b: Jakub Formas
8a: Julia Krajniewska, Maria Siwiec
3a gim: Wiktoria Drabek
3b gim: Kornelia Forma, Joanna Haczek, Iga Jarosz
3c gim: Martyna Grabowska, Agnieszka Martyniak, Klaudia Wawro
3d gim: Małgorzata Kruczyńska, Olimpia Majewska

Najwyższą średnią ocen w tej grupie wiekowej uzyskała Klaudia Wawro z kl. 3c gim– 5,27

Uczniowie na 100%

Wyróżnieni uczniowie z klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum za 100% frekwencję:
7a: Paulina Orawska
7b: Kinga Dolina, Katarzyna Maj, Jakub Trzaskalik
8a: Nikola Saduś
8b: Remigiusz Michalak
8c: Maksymilian Bielenin, Łucja Grzywa, Marcin Hacuś, Karolina Matyszkowicz, Szymon Szromba, Stanisław Łukasik
3b gim: Piotr Klimeczek
3c gim: Filip Kacorzyk, Agnieszka Martyniak, Gabriela Ubik, Mikołaj Wójcik
3d gim: Małgorzata Kruczyńska, Dominika Wełna

Średnia frekwencja w szkole 89%
 W tej grupie wiekowej najwyższą frekwencję miała kl. 7b – 91,5%

Pani Dyrektor pogratulowała uczniom sukcesów i życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych ferii.

Podsumowanie pracy w I półroczu roku szkolnego 2018/2019