Pomimo tego, że początek roku jest zawsze bardzo mroźny, a styczeń jest miesiącem zimowym i chłodnym to są w nim dwa takie dni, bardzo wyjątkowe, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – to oczywiście święto naszych kochanych Dziadków i Babć.

Z tej właśnie okazji przedszkolaki zaprosiły do przedszkola swoje babcie i dziadków. Każda grupa świętowała z seniorami w innym czasie. Dzieci przygotowały wspaniałe przedstawienie, w którym odgrywały swoje role z wielkim przejęciem. Nie zabrakło również pokazów tanecznych, wierszyków i piosenek, które nasi goście odbierali ze wzruszeniem. Dla swoich bliskich dzieci przygotowały drobne upominki w postaci laurek, kwiatów, serduszek, portretów babć i dziadków. Goście mogli zasmakować również wspaniałego ciasta upieczonego przez rodziców i wypić filiżankę gorącej kawy lub herbaty.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, a podziękowań ze strony dziadków i babć nie było końca.
Za trud wkładany w wychowywanie małych pociech – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM BABCIOM I DZIADKOM !!!

Dzień Babci i Dziadka